Personal Finance: Lesson #4 Unit Pricing
{"name":"Personal Finance: Lesson #4 Unit Pricing", "url":"https://www.quiz-maker.com/QPREVIEW","txt":"A wise shopper always, Unit Pricing is based on, If hamburger costs $5.95 per pound for lean meat, how would you calculate the cost of 5 pounds?","img":"https://www.quiz-maker.com/3012/images/ogquiz.png"}
More Surveys
Accounting
12617
Bike Helmets
4228
Which of the following describe your current feelings about marriage?
3233
Choose our PAIDEIA Pumpkin Contest Winner by voting for the photo's number below! Click the arrow to advance through slides-One vote per person!
100
Deadringer's Ride Campaign
1166
Zante Predictions
11626
The influence of social media on teens
4230
Kpop songs A-Z
261328